Katalog stron, firm, blogów, sklepów internetowych z całej Polski

Nazwa firmy: Lamama

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 31-014
  • Ulica i numer: Sławkowksa 24a
  • Województwo: Małopolskie
  • Strona www: lamama.sklep.pl

Lamama to firma produkująca ubranka dziecięce dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat. To polski handmade - cały proces produkcji odbywa się w Polsce, w Krakowie, gdzie firma posiada własną szwalnię.
Bestsellerem i znakiem rozpoznawczym Lamamy są jej już kultowe spodnie dziecięce. Spodnie mają lekko obniżony stan i luźną formę, dzięki czemu wyglądają oryginalnie i zyskują u dzieci nie ograniczoną wygodą. Dodatkowo każdy rodzic docenia dwa szczegóły związane z tymi spodenkami dziecięcymi. Po pierwsze uszyte są z bardzo wytrzymałej dzianiny (przetestowały je już tysiące dzieci:)), a po drugie dzięki szerokim ściągaczom w nogawkach i pasie spodenki posłużą przez długi czas! Możesz kupić troszkę dłuższe i podwinąć ściągacze, następnie sukcesywnie je odwijaj.
Lamama jednak nie samymi spodniami żyje... :) Do spodni zaprojektowali kilkadziesiąt rodzai bluz dziecięcych, które razem tworzą genialny komplet dresowy. Możesz wybrać coś dla amatora zwierząt, delikatnej królewny zakochanej w pastelach czy amatora SuperHero! Każdy znajdzie coś dla siebie.
I to dosłownie każdy, bo Lamama ma też pokrewną markę RównaBabka, która szyje ubrania dla kobiet.
Co poza bluzami? Między innymi ogrom akcesorii. Kolorowe czapki dziecięce, zimowe szaliki, cienkie kominy pod szyje, opaski pin up w wielu wzorach czy duży wybór bawełnianych skarpetek i rajstop.
Te i wiele innych produktów znajdziesz na ich stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym w Krakowie na Sławkowskiej 24a.

Szczegóły wizytówki

Firma na mapie

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Lamama

Opinie o firmie:

Dodaj swój komentarz »